درباره آکاکالاهدف اولیه فروشگاه آکاکالا جلب رضایت کامل مشتری با ارائه بهترین و با کیفیت ترین برند ها میباشد. هدف ما تبدیل شدن به فروشگاهی است که افراد، از هر قشر و صنفی که باشند بتوانند نیازهای خود را در کوتاه ترین زمان و با صرف کمترین هزینه، و با بالاترین کیفیت ممکن در آن تامین کرده و با رضایت خاطر استفاده نمایند.

 

خدمت رسانی به مشتری، جزو برنامه های اصلی کاری ما بوده و هست. بر همین اساس، تمام سعی و تلاش تیم فنی و فروش آکاکالا این بوده که رضایت خاطر مشتری تامین شده و تجربه خوبی از خرید، در ذهن مشتریان عزیز نقش بندد.


هدف نهایی آکاکالا :


آموزش ببینید و متخصص شوید ، با تولید کالا و فروش در آکاکالا کسب درآمد نمایید و نیازهای روزمره خود را نیز زیر قیمت از آکاکالا خرید نمایید.


 
در آکاکالا کالاهایی به شرح زیر عرضه می شوند :


 

1. آموزش های پروژه محور : آموزش هایی که در بازار کار می توانید از آنها استفاده نمایید (مدرس و تولید کننده آموزش ها آکاکالا و کاربران هستند که تحت نظارت دقیق کارشناسان آکاکالا ارزیابی می شوند و در صورت داشتن استانداردهای لازم اجازه انتشار در آکاکالا را خواهند داشت)


2. کالاهای مجازی مشتریان : نرم افزار ، سورس کد ، بازی ، کتاب ، مقاله ، جزوه ، فایل ویدیویی ، فایل صوتی ، بن های مختلف ( بن تخفیف ، بن شرکت در قرعه کشی ، بن شانسی و... ) ، کمک به خیره ها ، شارژ تلفن همراه و... (تولید کننده این کالاها آکاکالا و کاربران هستند که تحت نظارت دقیق کارشناسان آکاکالا ارزیابی می شوند و در صورت داشتن استانداردهای لازم اجازه انتشار در آکاکالا را خواهند داشت)

3. کالاهای فیزیکی : مواد غذایی ، کالاهای بهداشتی و شویند ها 

4. بخش حراجی : برای فروش کالاهای کارکرده مشتریان
 


کالاهایی در چشم انداز آینده آکاکالا :

1. کالاهای دیجیتال

2. لوازم خانگی

3. پوشاک 

4. کالاهای ورزشی و سرگرمی

5. کالاهای پزشکی

6. کالاهای آرایشی

7. قطعات یدکی خودرو و موتور سیکلت

8. کالاهایی برای مادران و کودکان دلبندشان

9. طلا و زیور آلات

10. کالاهای صنعتی


 

لازم به توضیح است که تمامی کالاهای ارائه شده در فروشگاه آکاکالا اصل بوده و هیچ کالای غیر اصلی در این سایت ارائه نمی شود.

تمام دوستانی که کالاهای خود را در آکاکالا عرضه می نمایند قبل از انتشار کالاهایشان در آکاکالا ، کالاهایشان توسط کارشناسان فنی آکاکالا بررسی شده و در صورت تایید کارشناسان در آکاکالا اجازه انتشار می یابند .

همچنین مبلغ پرداختی توسط مشتری تا زمان تایید نهایی او در خصوص رضایت از خرید نزد آکاکالا باقی خواهد ماند و به حساب فروشنده واریز نخواهد شد.

فروشندگان کالاهای فیزیکی در آکاکالا : قبل از عرضه کالاهایشان ضمانت نامه های لازم (مالی) را به آکاکالا ارائه می دهند تا در صورت هرگونه اقدام خارج از استاندارد های آکاکالا ، بتوان با آن ضمانت نامه ها کاربرانی که خدایی نکرده از خرید خود راضی نیستند ، رضایتشان را جلب نماییم

ضمنا آن فروشندگان دیگر نمی توانند کالاهای خود را در آکاکالا عرضه نمایند.

 

 

همچنین آکاکالا خدمات رایگانی به شرح زیر را نیز ارائه می دهد


دانشگاه مجازي و بخش سرگرمی
اطلاعات صاحب امتیاز نماد اعتماد
   نام

   حمزه

   نام خانوادگی

   ارکیا

   آدرس

   سپاهان شهر - بلوار غدیر - مجتمع تجاری مهتاب واحد 23

   تلفن تماس

    8 - 35519477 - 031

   شماره پیام کوتاه

   3000834352

   کد پستی

   8179973111